Kameralı Sohbet

Kategoriler

Etiketler

Online Görüntülü Chat Siteleri İnternet ortamında insanların birbiri ile iletişim kurmalarını sağlayan Google ve Facebook gibi şirketler de artık sıradan metin tabanlı chat sistemi yanında görüntülü chat imkanı da sunmaktadır. Çevremizdeki insanlar ile kolaylıkla görüntülü sohbet edebileceğimiz bir başka uygulama da Skype'tır. Ayrıca birden çok kişiyle konferans tarzı görüntülü sohbetler de yapabiliriz.

Çevremizdekilerle kolaylıkla görüntülü sohbet edebileceğimiz uygulamalar yanında, tamamen yabancılarla tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için de görüntülü sohbet sıkça kullanılır. Genellikle internet üzerinden web siteleri aracılığıyla sunulan bu hizmet ile fikir alışverişinden canlı müşteri desteğine, online flörtten uzaktan eğitime kadar bir çok yerde karşılaşılabiliyor.

Diğer bütün kullanım alışkanlıklarının yanında flört ve karşı cinsle tanışma amaçlı kullanım en yüksek yüzdeye sahip olanıdır. İnsanlar birileriyle tanışmak sohbet etmek ve flört etmek için bir çok web sitesinin sunduğu uygulamaları kullanırlar. Paralı ve bedava olan bu web sitelerini kullanırken dikkatli olmalı, internet ortamında kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Bazı kötü amaçlı web sitelerinin varlığını da unutmamak gerekir. Kameralı sohbet etmek isterken bilgisayarınıza ekstra yazılım yüklemenizi öneren siteler genellikle bilgisayarınıza trojan virüsü bulaştırmak ve bilgilerinize ulaşmak isterler. Kaynağından emin olmadığınız hiç bir yazılımı bilgisayarınıza kurmamanızı ve internet ortamındaki kişiler tarafından paylaşılan bilgilere çok fazla itibar etmemenizi öneririz. Bilgisayarlarda bir anti-virüs uygulaması bulundurulması da günümüzde zorunluluk halini almıştır.sohbet sohbet chat

Son olarak ister bir online eğitim seminerinde olun, İster hayatınızın aşkını arıyor olun, ister uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızla sohbet ediyor olun online sohbetin gerçekten online olduğunu unutmamalı ve 3. kişiler tarafından görülmesini istemeyeceğiniz hiç bir bilgiyi paylaşmamalısınız.

Etiketler : sohbet et   görüntülü sohbet   görüntülü chat   kameralı sohbet et   online sohbet  

Eklenme Tarihi : 30.04.2014 | Görüntülenme : 3231 | Kategori : Görüntülü Chat | Yazar : +GeceBasliyor

Bazı Kameralı Üyelerimiz

       
azginkiz
Kameralı üyeyi takip et!

89

sevmem
Kameralı üyeyi takip et!

9

ask kadini
Kameralı üyeyi takip et!

88

Ziynet
Kameralı üyeyi takip et!

51

RED ANGEL
Kameralı üyeyi takip et!

185

Güneş
Kameralı üyeyi takip et!

49

**TANEM**
Kameralı üyeyi takip et!

0

Nermin
Kameralı üyeyi takip et!

64

biricikim
Kameralı üyeyi takip et!

2

Özelime gel
Kameralı üyeyi takip et!

65

ŞeKerLiBaDeM
Kameralı üyeyi takip et!

22

**Burçin**
Kameralı üyeyi takip et!

18